Valda Yönetim olarak bizler,

Yaptığımız profesyonel çalışmalarımızla günlük hayatınızı kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Bu sebeptendir ki Valda Yönetim , avmler, siteler, iş merkezleri ve iş hanlarında bulunan ofis ve diğer ticari mekânlarınızda profesyonel yönetimin devreye girmesini sağlıyoruz. Siz işlerinize daha fazla vakit ayırın diye site yönetimi, bina yönetimi, iş merkezi yönetiminizi biz üstleniyor, kanunlar çerçevesinde gerekli çalışmaları yerine getiriyoruz. Personelin günlük yaşamını pratik hale getiren tedbirler, muhtemel problemleri giderme ve yaşanan aksaklıkları henüz minimal boyuttayken yok etmenin ehemmiyetine inanarak düzenlemelerini sürdürür.

İş merkezlerindeki elektronik aksam, mekanik yapı ve diğer bütün tesisat bakımlarının planlı şekilde yaptırılmasında ve bilhassa güvenlik konusu üzerinde büyük bir planlama geliştirilmesini sağlıyoruz.

Valda Yönetim bina, site ve apartman yönetiminde aylık aidat ücretlerinin temin edilme işlemini şeffaf ve denetlenebilir bir yöntemle banka hesapları üzerinden tahsil etmektedir.

Yaşadığımız apartmanlar, siteler ve rezidanslar; güvenlik, hijyen ve konforun iç içe olması gereken alanlardır. Yaşam yönetiminde profesyonel anlayış hizmette maksimum kalite ve faydayı doğurmaktadır. Bu sebeptendir ki Valda Yönetim iş merkezleri ve iş hanlarında bulunan ofis ve diğer ticari mekanlarınızda uzman yönetim anlayışının devreye girmesini görev saymaktadır.

Mekanlarınızda günlük olarak ihtiyacınız olan, düzen, temizlik, güvenlik, bakım çalışmalarını sizin adınıza yapıyoruz.

İş merkezlerindeki elektronik aksam, mekanik yapı ve diğer bütün tesisat bakımlarının planlı şekilde yaptırılmasında ve bilhassa güvenlik konusu üzerinde büyük bir planlama geliştirilmesini sağlar. Bina Yönetim bina, site ve apartman yönetiminde aylık aidat ücretlerinitemin ediyoruz.

İş Merkezinizin mevcut durumuna uygun en ideal yönetim teklifini almak için bizimle iletişime geçiniz. İletişim sayfamızı tıklayarak iletişim numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.