Valda Yönetim Ankara’da

Bina yönetimi,

Apartman yönetimi

İş merkezi yönetimi konularında hizmet veriyoruz.

Bina yönetimi çalışmalarımız kapsamında,

Aidatların toplanması,

Çok katlı iş merkezi ve apartmanlardaki en büyük sorunlardan biri olan aidat ödemelerini sizin için biz yapıyoruz. Sorumluluğunu titizlikle yerine getiren komşularla, sorumluluklarını pek önemsemeyen komşular arasındaki en büyük huzursuzluk konusu aidatların ödenmesidir.

Aidatlarınızı topluyoruz, şeffaflıkla aktarılması gereken yerlere aktarıyoruz.

Temizlik hizmetleri,

Bina içi temizliği, ortak alanların bulunduğu merdiven, teras, bahçe, garaj, sığınak gibi alanların temizliği, binanın dış cephe temizliği gibi çalışmaları yapıyoruz.

Güvenlik Hizmetleri

Bazı apartman, bina ve iş merkezlerinde oturan sakinlerin güvenliği önemli bir husus. Bina yönetim hizmetlerimiz kapsamında güvenlik personeli temin edilmesini talep ettiğiniz takdirde güvenlik konusunda da hizmet veriyoruz. Güvenilir ve profesyonel güvenlik personeli sizler için hazır bulunuyor.

Aydınlatma, Elektrik, Faturalar

Site ve apartmanlarda bulunan bir çok bina sakininin ortak kullanım alanlarında bulunan bahçe aydınlatmaları, merdivenlerdeki otomatik aydınlatmalar, aydınlatmaları çalıştıran elektrik tesisatı, elektrik faturaları, sulama sistemleri, su faturalarının ödenmesi, cihazların bakımının yapılması sizler için titizlikle takip ettiğimiz işlerden biridir.

Bunlar ve benzeri tüm ihtiyaçlarınıza titizlikle çözüm sunuyoruz. Talebinizi teklif gönder sayfamızdan veya bizleri arayarak iletmeniz yeterlidir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.