Ankara’da en iyi bina yönetimi

Ankara’da en iyi bina yönetimi, apartman yönetimi, site yönetimi, iş merkezi yönetimi konusunda Valda Yönetim tek adres. Valda yönetim olarak bizler profesyonel ekibimizle binalarınızdaki ortak alanları ve benzeri alanlardaki sorunları sizin adınıza çözüyoruz. Bu güne kadar iş merkezi, apartmanlar, siteler, binalarda bulunan ortak alanlar için gerekli aidatların toplanması, merdiven, bahçe garaj gibi alanların temizlenmesi, su ve elektrik faturalarının ödenmesi, dış cephenin temizlenmesi gibi bir çok işi sizin adınıza yaptık. Binalarda yöneticilerin en çok zorlandığı aidat toplama işini şeffaflıkla yaptık. Aidatları düzenli olarak toplayıp şeffaf bir yaklaşımla ödenmesi gereken yerlere ödedik. Komşuluk ilişkilerinizin zedelenmemesi için, binadaki temizlik ve aydınlatma gibi ihtiyaçların aksamaması için biz önemli bir görev üstleniyoruz. Sizin binanızda da ortak alanların yönetimine ihtiyaç var ise ve en iyi bina yönetim firmasını bulmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Valda bina yönetim bir telefon kadar yakın hemen arayın 0 530 776 91 22

Ankara'da en iyi bina yönetimi

Ankara’da en iyi bina yönetimi

Ankara’da en iyi bina yönetimi

Ankara’da en iyi bina yönetimi, iş yeri yönetimi, apartman yönetimi, site yönetimi profesyonel kişiler tarafından yapılır. Kat mülkiyeti kanunları kapsamında çalışmalar yapılır ve bütün apartman sakinleri adaletle yönetilir. Ankara’da en iyi bina yönetim firması arandığında her zaman ilk akla gelen Valda Yönetim’dir. Biz sizin ortak alanlardaki hizmetlerinizi kusursuzca yerine getiriyoruz. Görevimizi kusursuzca yaparak binanızda huzurla yaşamanızı sağlıyoruz. Ortak alanların yönetimi konusunda bize tamamen güvenebilir ve bu işi bize devredebilirsiniz.

Binalardaki ortak alanlarda neler bulunur,

Binaların ortak alanları denilince ister apartman daireleri olsun, ister siteler, isterse iş merkezleri genellikle ortak alanlar aynıdır. Binaların ortak alanlarında

Merdivenler,

Merdivenlerin otomatik aydınlatmaları,

Sığınaklar,

Garajlar,

Kiler, depo alanları

Bahçeler,

Yangın merdivenleri,

Binanın dış cephesi,

Bina girişinde bulunan otomatik giriş kapısı

Bina ve sitelerin girişinde bulunan güvenlik kabinleri

Bahçe duvar ve çitleri,

Bahçede bulunan ağaç ve çiçekler,

Binanın elektrik ve su sayaçları,

Bunlar ortak alanlardır. Tüm bu alanların temizlik ve bakımı için elektrik aboneliği, su aboneliği bulunur. Bu aboneliklerin faturalarının ödenmesi gerekir. Bozulan eskiyen aletlerin yeniden alınması, yüzey alanlarının zaman zaman yeniden yapılandırılması gerekir. Bu işlerin masrafları toplanan aidatlarla karşılanır. Aidatlar düzenli olarak toplanamadığında bu işlerde aksama olur ve aidatını ödeyenlere haksızlık olduğu gibi alanlar bakımsız ve verimsiz bir hale gelir. Bu sorunların ortaya çıkmaması için gerekli tüm çalışmaları sizin adınıza biz yapıyoruz.

Ankara Valda Bina Yönetim

Ankara Valda Bina Yönetim firması olarak ortak alanların huzurunu sağlayan çalışmalarımızla yanınızdayız. Bina ve apartman yönetimi konusunda 10 yıldır profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Son iki yıldır bina yönetimi, iş merkezi yönetimi, site yönetimi konusunda ekip olarak çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizle apartmanlarınızda ve sitelerde, temizlik işleri, güvenlik hizmetleri, peyzaj ve çevre düzenleme, hijyen, ortak alanların aydınlanması konularındaki problemlerinizi çözüyoruz.

Toplanmayan aidatlarınızı topluyor, yatırılması gereken yerlere yatırıyor, bina temizliği ve hijyenini sizin için yapıyoruz. Ortak alanlardaki işlerin aksaması komşuluk ilişkilerini yıpratıyor, yönetici ve bina sakinleri arasında tartışmalara ve huzursuzluklara sebep olabiliyor. Bunu sizin yerinize şeffaf bir çalışma usulüyle biz yapıyoruz. Aidatları gününde topluyor, gününde temizlik işlerini yaptırıyor, bozulan veya eksilen ortam aydınlatmalarının bakımını yapıyor, site güvenliği için gerekli elemanı temin ediyoruz.

Tüm bu işler düzenli olarak yapıldığı için komşularınızla huzurlu bir şekilde yaşıyor, evinizde de huzurunuzu kaçırmıyorsunuz. Profesyonel yönetim hem ev hemde iş merkezlerinde huzurun anahtarıdır. Ankara’da profesyonel bina yönetim işlerinizi bize bırakın rahat edin.

GSM: 0 530 776 91 22

Telefonla aramak için burayı tıklayın. 

İletişim sayfamıza gitmek için burayı tıklayın.

Facebook sayfamıza gitmek için burayı tıklayın.