Ankara’da bina yönetimi

Ankara’da bina yönetimi, apartman yönetimi, iş merkezi, avm, bütünleşik ofislerin bulunduğu binaların yönetimi, site yönetimi, ortak alanları bulunan mekanların yönetimi konusunda profesyonel çalışmalar yapıyoruz. Valda Yönetim olarak gayrimenkul danışmanlığı, emlak, inşaat ve bina yönetimi konusunda kusursuz çalışıyoruz. Deneyimli ekibimizle işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Yaptığımız işleri kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde şeffaf bir şekilde takip ediyoruz. Bu güne kadar bir çok sorunlu bina ve apartmanın yönetimini devir aldık. Biz yönetimimizi kusursuz yaptığımız için apartmanların ve binaların bütün sorunlarını çözdük. Bina sakinlerinin sorunlarına çözüm ürettik. Aidatları zamanında toplayarak ödenmesi gereken yerlere ödemeleri yaptık ve kusursuz bir ortak alan yönetimi sağladık. Sizde hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız lütfen irtibat numaramızdan bizi arayın. Valda yönetim iletişim 0 530 776 91 22.

Ankara'da bina yönetimi

Ankara’da bina yönetimi

Ankara’da bina yönetimi

Ankara’da bina yönetimi konusu her geçen gün ihtiyacı yükselen bir alan. Her geçen gün bir yenisi eklenen binaların ortak alanları tam mesaili bir iş haline geldi. Apartmanların, sitelerin ve iş merkezlerinin merdivenleri, bahçeleri, terasları, aydınlatmaları, garajları özel bir idare ve bakım istiyor. Bu bakımı ve idareyi profesyonel yönetim anlayışı ile biz gerçekleştiriyoruz. Her geçen gün artan apartman yönetimi ihtiyacınızı Ankara’da en profesyonel bakış açısı ile biz gerçekleştiriyoruz. Kat mülkiyeti kanunu, apartman yönetmelikleri kapsamında işimizi hakkıyla yapıyoruz.

Binalarda yaşayan bina sakinlerinin huzurunu kaçırmadan yaşamasını sağlıyoruz. Aidatları topluyoruz, binanın temizlenmesi gereken ortak alanlarını temizliyoruz. Binanın aydınlatma sistemlerinin bakımını yapıyoruz. Ödenmesi gereken elektrik ve su faturalarını ödüyoruz. Bu sayede tüm komşuların dostça ve huzurla yaşamasını sağlıyoruz. Her geçen gün artan bina yönetimi ihtiyaçlarınızı sizin yerinize biz gerçekleştiriyoruz. Bina ve apartman yönetimi konusunda kendinizi yormayın arayın bir telefonla teklifinizi verelim ve dilediğiniz kadar süre biz bina yönetim işinizi takip edelim. Güvenilir, başarılı, profesyonel bina yönetim firması arıyorsanız Ankara’da bina yönetimi konusunda en iyisi biziz.

Ankara Valda Bina Yönetim

Ankara Valda Bina Yönetim firması olarak ortak alanların huzurunu sağlayan çalışmalarımızla yanınızdayız. Bina ve apartman yönetimi konusunda 10 yıldır profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Son on yıldır bina yönetimi, iş merkezi yönetimi, site yönetimi konusunda ekip olarak çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizle apartmanlarınızda ve sitelerde, temizlik işleri, güvenlik hizmetleri, peyzaj ve çevre düzenleme, hijyen, ortak alanların aydınlanması konularındaki problemlerinizi çözüyoruz.

Toplanmayan aidatlarınızı topluyor, yatırılması gereken yerlere yatırıyor, bina temizliği ve hijyenini sizin için yapıyoruz. Ortak alanlardaki işlerin aksaması komşuluk ilişkilerini yıpratıyor, yönetici ve bina sakinleri arasında tartışmalara ve huzursuzluklara sebep olabiliyor. Bunu sizin yerinize şeffaf bir çalışma usulüyle biz yapıyoruz. Aidatları gününde topluyor, gününde temizlik işlerini yaptırıyor, bozulan veya eksilen ortam aydınlatmalarının bakımını yapıyor, site güvenliği için gerekli elemanı temin ediyoruz.

Tüm bu işler düzenli olarak yapıldığı için komşularınızla huzurlu bir şekilde yaşıyor, evinizde de huzurunuzu kaçırmıyorsunuz. Profesyonel yönetim hem ev hemde iş merkezlerinde huzurun anahtarıdır. Ankara’da profesyonel bina yönetim işlerinizi bize bırakın rahat edin.

GSM: 0 530 776 91 22

Telefonla aramak için burayı tıklayın. 

İletişim sayfamıza gitmek için burayı tıklayın.

Facebook sayfamıza gitmek için burayı tıklayın.