Ankara site yönetimi

Ankara site yönetimi, iş merkezi yönetimi, bina yönetimi konusunda Valda Yönetim olarak bizler on yıldır hizmet vermekteyiz. Profesyonel site yönetimi denilince akla Ankara’da ilk Valda Yönetim gelir. İş merkezlerinin, sitelerin, apartmanların ortak alanlarının yönetimini ilgili kanunlar çerçevesinde profesyonel olarak yaparız. Ekip olarak çalıştığımız için işini aldığımız tüm binaları kusursuzca takip ederiz. Sitelerin ortak alanlarının temizlik ve bakımı, aidatların toplanarak ilgili yerlere aktarılması gibi tüm çalışmaları sizin adınıza biz yaparız. Hemen bilgi almak ve hizmet almak için bizi bu numaradan arayabilirsiniz 0 530 776 91 22.

Ankara site yönetimi

Ankara site yönetimi

Ankara site yönetimi

Ankara’da son yıllarda siteler, apartmanlar nüfus artışıyla birlikte sayı olarak artmaya başladı. Geçmişte apartmanlar tek başına yönetime ihtiyaç duyarken günümüzde apartmanlar bloklar halinde yapılarak ortak alanları tam mesaili bakım ve takip ister hale geldi. Bir sitede bazen yüzlerce daire bulunuyor ve aidatlarının toplanması, ortak alanların temizlik ve bakımı çok ciddi bir iş haline geliyor. Site sakinlerinden seçilmiş kişilerin bazen bu işi yapmaya vakti yada tecrübesi olmaması sebebiyle sitelerde bu konuda tatsız durumlar ortaya çıkabiliyor. Biz bunların hepsini sizin adınıza yapıyoruz.

Sitelerdeki ortak alanlarda,

Sitelerin ortak alanları denilince ister apartman daireleri olsun, ister siteler, isterse iş merkezleri genellikle ortak alanlar aynıdır. Binaların ortak alanlarında

Merdivenler,

Merdivenlerin otomatik aydınlatmaları,

Sığınaklar,

Garajlar,

Kiler, depo alanları

Bahçeler,

Yangın merdivenleri,

Binanın dış cephesi,

Bina girişinde bulunan otomatik giriş kapısı

Bina ve sitelerin girişinde bulunan güvenlik kabinleri

Bahçe duvar ve çitleri,

Bahçede bulunan ağaç ve çiçekler,

Binanın elektrik ve su sayaçları,

Bunlar ortak alanlardır. Tüm bu alanların temizlik ve bakımı için elektrik aboneliği, su aboneliği bulunur. Bu aboneliklerin faturalarının ödenmesi gerekir. Bozulan eskiyen aletlerin yeniden alınması, yüzey alanlarının zaman zaman yeniden yapılandırılması gerekir. Bu işlerin masrafları toplanan aidatlarla karşılanır. Aidatlar düzenli olarak toplanamadığında bu işlerde aksama olur ve aidatını ödeyenlere haksızlık olduğu gibi alanlar bakımsız ve verimsiz bir hale gelir. Bu sorunların ortaya çıkmaması için gerekli tüm çalışmaları sizin adınıza biz yapıyoruz.

Ankara Valda Bina Yönetim

Ankara Valda Bina Yönetim firması olarak ortak alanların huzurunu sağlayan çalışmalarımızla yanınızdayız. Bina ve apartman yönetimi konusunda 10 yıldır profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Son iki yıldır bina yönetimi, iş merkezi yönetimi, site yönetimi konusunda ekip olarak çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizle apartmanlarınızda ve sitelerde, temizlik işleri, güvenlik hizmetleri, peyzaj ve çevre düzenleme, hijyen, ortak alanların aydınlanması konularındaki problemlerinizi çözüyoruz.

Toplanmayan aidatlarınızı topluyor, yatırılması gereken yerlere yatırıyor, bina temizliği ve hijyenini sizin için yapıyoruz. Ortak alanlardaki işlerin aksaması komşuluk ilişkilerini yıpratıyor, yönetici ve bina sakinleri arasında tartışmalara ve huzursuzluklara sebep olabiliyor. Bunu sizin yerinize şeffaf bir çalışma usulüyle biz yapıyoruz. Aidatları gününde topluyor, gününde temizlik işlerini yaptırıyor, bozulan veya eksilen ortam aydınlatmalarının bakımını yapıyor, site güvenliği için gerekli elemanı temin ediyoruz.

Tüm bu işler düzenli olarak yapıldığı için komşularınızla huzurlu bir şekilde yaşıyor, evinizde de huzurunuzu kaçırmıyorsunuz. Profesyonel yönetim hem ev hemde iş merkezlerinde huzurun anahtarıdır. Ankara’da profesyonel bina yönetim işlerinizi bize bırakın rahat edin.

GSM: 0 530 776 91 22

Telefonla aramak için burayı tıklayın. 

İletişim sayfamıza gitmek için burayı tıklayın.

Facebook sayfamıza gitmek için burayı tıklayın.