Ankara iş merkezi yönetimi

Ankara iş merkezi yönetimi, site yönetimi, bina yönetimi, apartman yönetimi konusunda profesyonel hizmet almak için Valda Yönetim hizmetinizde. Günümüzde artan çok katlı daire ve iş yerleri, iş merkezleri bakıma ihtiyacı olan ortak alanları ortaya çıkarıyor. Ortak alanların masrafları, aidatları, temizlik ve güvenliği, bakımının yapılması için tüm bina sakinlerine eşit mesafede duran birileri gerekiyor. Bu noktada işimizi kusursuzca yaparak ortak alanlarınızın en iyi şekilde yönetilmesini sağlıyoruz. Hemen bilgi almak ve fiyat teklifi almak için 0 530 776 91 22 nolu hattımızı arayın.

Ankara iş merkezi yönetimi

Ankara iş merkezi yönetimi

Ankara iş merkezi yönetimi

Ankara’da iş merkezi yönetimi, apartman yönetimi, site yönetimi gibi önemli işleri sizin adınıza ilgili kanunlar çerçevesinde biz gerçekleştiriyoruz. En başarılı çalışmaları sizin adınıza yaparak ortak alanlarınızın en iyi şekilde yönetilmesini sağlıyoruz. iş yerinizde, işe gelip giderken, müşterilerinizi ağırlarken hiçbir sorunla karşılaşmıyor ve işinize odaklanabiliyorsunuz. Son yıllarda avm, iş merkezi, iş hanı gibi bir çok iş yerinin bulunduğu binalar özellikle büyük şehirlerde artmaya başladı. İş merkezlerinde giriş çıkışların güvenliği, bakımı, temizliği tam mesaili bir iş konusu oldu. Bu da ayrıca bir yönetici ihtiyacı ortaya çıkardı. İş merkezlerindeki ortak alanların yönetilmesi işinizi oldukça fazla etkiler oldu. Bu ortak alanları profesyonelce yönetiyoruz.

İş merkezlerinde ortak alanlarda neler bulunur,

Binaların ortak alanları denilince ister apartman daireleri olsun, ister siteler, isterse iş merkezleri genellikle ortak alanlar aynıdır. İş merkezleri, iş hanları gibi çoklu iş yerlerinin bulunduğu binaların ortak alanlarında,

Merdivenler,

Merdivenlerin otomatik aydınlatmaları,

Sığınaklar,

Garajlar,

Kiler, depo alanları

Bahçeler,

Yangın merdivenleri,

Binanın dış cephesi,

Bina girişinde bulunan otomatik giriş kapısı

Bina ve sitelerin girişinde bulunan güvenlik kabinleri

Bahçe duvar ve çitleri,

Bahçede bulunan ağaç ve çiçekler,

Binanın elektrik ve su sayaçları,

Havalandırma sistemleri,

Bunlar ortak alanlardır. Tüm bu alanların temizlik ve bakımı için elektrik aboneliği, su aboneliği bulunur. Bu aboneliklerin faturalarının ödenmesi gerekir. Bozulan eskiyen aletlerin yeniden alınması, yüzey alanlarının zaman zaman yeniden yapılandırılması gerekir. Bu işlerin masrafları toplanan aidatlarla karşılanır. Aidatlar düzenli olarak toplanamadığında bu işlerde aksama olur ve aidatını ödeyenlere haksızlık olduğu gibi alanlar bakımsız ve verimsiz bir hale gelir. Bu sorunların ortaya çıkmaması için gerekli tüm çalışmaları sizin adınıza biz yapıyoruz.

Ankara Valda Bina Yönetim

Ankara Valda Bina Yönetim firması olarak ortak alanların huzurunu sağlayan çalışmalarımızla yanınızdayız. Bina ve apartman yönetimi konusunda 10 yıldır profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Son iki yıldır bina yönetimi, iş merkezi yönetimi, site yönetimi konusunda ekip olarak çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizle apartmanlarınızda ve sitelerde, temizlik işleri, güvenlik hizmetleri, peyzaj ve çevre düzenleme, hijyen, ortak alanların aydınlanması konularındaki problemlerinizi çözüyoruz.

Toplanmayan aidatlarınızı topluyor, yatırılması gereken yerlere yatırıyor, bina temizliği ve hijyenini sizin için yapıyoruz. Ortak alanlardaki işlerin aksaması komşuluk ilişkilerini yıpratıyor, yönetici ve bina sakinleri arasında tartışmalara ve huzursuzluklara sebep olabiliyor. Bunu sizin yerinize şeffaf bir çalışma usulüyle biz yapıyoruz. Aidatları gününde topluyor, gününde temizlik işlerini yaptırıyor, bozulan veya eksilen ortam aydınlatmalarının bakımını yapıyor, site güvenliği için gerekli elemanı temin ediyoruz.

Tüm bu işler düzenli olarak yapıldığı için komşularınızla huzurlu bir şekilde yaşıyor, evinizde de huzurunuzu kaçırmıyorsunuz. Profesyonel yönetim hem ev hemde iş merkezlerinde huzurun anahtarıdır. Ankara’da profesyonel bina yönetim işlerinizi bize bırakın rahat edin.

GSM: 0 530 776 91 22

Telefonla aramak için burayı tıklayın. 

İletişim sayfamıza gitmek için burayı tıklayın.

Facebook sayfamıza gitmek için burayı tıklayın.