Ankara en iyi site yönetim

Ankara en iyi site yönetim,  bina yönetimi, apartman yönetimi konusunda Valda Bina Yönetim olarak bizler uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Bina yönetimi, site yönetimi konusunda en iyi hizmeti, profesyonel bir bakış açısıyla veriyoruz. Yaptığımız çalışmaların tamamı ilgili kanunlar çerçevesinde yapılmaktadır. Kat mülkiyeti kanunu, icra hukuku, kat malikleri kanunları ve yönetmelikler kapsamında çalışmalarımızı profesyonellikle ve adaletle yürütüyoruz. Binalardaki ortak alanların yönetilmesi konusunda titizlikle çalışıyoruz. İşte bu sebeple Ankara’da en iyi site yönetim işini biz yapıyoruz diye rahatlıkla söyleyebiliyoruz.

ankara en iyi site yönetim firması

ankara en iyi site yönetim firması

Ankara en iyi site yönetim

Ankara en iyi site yönetim firması Valda Bina Yönetim siz değerli konut sakinlerinin ortak alanlarını en iyi şekilde yönetiyor. Apartmanlarda ortak alanlar bina sakinleri arasında büyük sorunlara sebep olabiliyor. Ömür boyu yaşamak için aldığımız dairelerimiz bir şekilde huzurumuzu kaçıran alanlara dönüşebiliyor. Apartman sakinlerinden bazıları sorumluluklarını yerine getirmek konusunda en yüksek hassasiyeti gösterirken bazıları ise ödenmesi gereken aidatları gününde ödemiyor, sorumluluklarını yerine getirmiyor ve ödenmesi gereken ortak gider faturaları gününde ödenmeyebiliyor. Bu sebeple bakımı yapılmayan bahçeler göz yorarken, kesilen sular temizliğin ve bahçe sulama işlerinin aksamasına sebep oluyor. Ortak alanların aydınlatması için gerekli faturalar ödenemediği için gece saatlerinde aktif olması gereken bahçe aydınlatmaları ve merdivenlerin otomatik ışıklandırmaları çalışmayabiliyor. Kesilen faturalar apartmanın itibarına zarar verirken aidatlarını düzenli ödeyenleri çok rahatsız ediyor.

Bazı durumlarda ise tüm sakinler düzenli olarak aidat ödemelerini yaparken içlerinden seçilen bir yönetici bu işleri aksatabiliyor. Apartmanlarda kuralları belirleyen yöneticiler bazen kendi görevlerini aksatabiliyor. Yine  bu tür durumlarda komşuluk ilişkilerini zedeliyor. İşten eve gelen babayı apartmanın ortak alanlarında bazı sıkıntılar bekliyor. Aile bireylerinin komşularla aralarının açılması evin içinde de rahatsızlığa sebep olabiliyor. Halbuki ortada yapılması gereken işler, bunların belli olan bedelleri bulunuyor. Bu standart bedellerin toplanıp gerekli yerlere zamanında aktarılması işlerin aksamadan ilerlemesini sağlıyor. Biz bu noktada çok önemli bir görev üstlenmiş oluyoruz.

Ankara Valda Bina Yönetim

Ankara Valda Bina Yönetim firması olarak ortak alanların huzurunu sağlayan çalışmalarımızla yanınızdayız. Bina ve apartman yönetimi konusunda 10 yıldır profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Son iki yıldır bina yönetimi, iş merkezi yönetimi, site yönetimi konusunda ekip olarak çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizle apartmanlarınızda ve sitelerde, temizlik işleri, güvenlik hizmetleri, peyzaj ve çevre düzenleme, hijyen, ortak alanların aydınlanması konularındaki problemlerinizi çözüyoruz.

Toplanmayan aidatlarınızı topluyor, yatırılması gereken yerlere yatırıyor, bina temizliği ve hijyenini sizin için yapıyoruz. Ortak alanlardaki işlerin aksaması komşuluk ilişkilerini yıpratıyor, yönetici ve bina sakinleri arasında tartışmalara ve huzursuzluklara sebep olabiliyor. Bunu sizin yerinize şeffaf bir çalışma usulüyle biz yapıyoruz. Aidatları gününde topluyor, gününde temizlik işlerini yaptırıyor, bozulan veya eksilen ortam aydınlatmalarının bakımını yapıyor, site güvenliği için gerekli elemanı temin ediyoruz.

Tüm bu işler düzenli olarak yapıldığı için komşularınızla huzurlu bir şekilde yaşıyor, evinizde de huzurunuzu kaçırmıyorsunuz. Profesyonel yönetim hem ev hemde iş merkezlerinde huzurun anahtarıdır. Ankara’da profesyonel bina yönetim işlerinizi bize bırakın rahat edin.

GSM: 0 530 776 91 22

Telefonla aramak için burayı tıklayın. 

İletişim sayfamıza gitmek için burayı tıklayın.

Facebook sayfamıza gitmek için burayı tıklayın.