Ankara bina yönetimi

Ankara bina yönetimi, apartman yönetimi, iş merkezi yönetimi, site yönetimi konusunda Valda Yönetim sizin için en doğru seçim. Valda Yönetim olarak bizler uzun yıllardır Ankara’da gayrimenkul sektöründe, inşaat ve bina yönetimi konusunda hizmet veriyoruz. Günümüzde artan nüfusa oranla artan binalar, çok katlı yaşam alanları özel bir yönetime ihtiyaç duyuyor. Geçtiğimiz yüz yıldaki gibi binada seçilen bir apartman yöneticisine ödenen aidatlar elektirik suya ödenince iş bitmiyor. Artık apartmanlar tek bir arsa tek bir bahçe içinde sıralanıyor ve bu apartmanlar onlarca binayı, binalar yüzlerce daireyi oluşturabiliyor. Bunların hepsinin aidatının toplanması, ortak alanlarının bakım ve temizliğinin yapılması tek elden idare edilemeyecek bir hale geliyor ve ekip çalışması gerektiriyor. Valda yönetim olarak bizler Ankara’da profesyonel ekibimizle bina yönetim işinizi kusursuz bir şekilde yapıyoruz. Hemen bina yönetimi konusunda bilgi almak ve fiyat teklifi almak için 0 530 776 91 22 nolu hattımızı arayın.

Ankara bina yönetimi

Ankara bina yönetimi

Ankara bina yönetimi

Bina yönetimi günümüzde önemli bir iş. Ortak alanlar için gerekli olan paranın aidatlarla toplanması gerekiyor. Bazı bina sakileri aidatlarını ödemeyince işler çığırından çıkıyor. Bina sakinlerinin birbirine küsmesinden, bahçenin ve merdivenlerin bakımsız kalması, aydınlatmaların bakımının yapılamaması gibi bir sürü önemli sorun ortaya çıkıyor. Tüm bu sorunlar komşuluk ilişkilerini zora sokuyor. İnsanın en huzurlu olması gereken en özel yeri olan evi huzursuzluğun yaşandığı bir alan haline geliyor. Kimse işten eve gelirken çekinerek ve usanarak gelmek istemez. Kusursuzca yönetilen binalarda hiçbir huzursuzluk olmaz. Biz sizin adınıza ortak alanlarınızı kusursuzca yönetiyoruz.

Ankara bina yönetimi

Ankara’da iş bina yönetimi, apartman yönetimi, site yönetimi gibi önemli işleri sizin adınıza ilgili kanunlar çerçevesinde biz gerçekleştiriyoruz. En başarılı çalışmaları sizin adınıza yaparak ortak alanlarınızın en iyi şekilde yönetilmesini sağlıyoruz. Evinizde  işe gelip giderken hiçbir sorunla karşılaşmıyor ve işinize odaklanabiliyorsunuz. Son yıllarda bir çok bloğun bulunduğu siteler, apartmanlar, apart daireler özellikle büyük şehirlerde artmaya başladı. Binaların sitelerin giriş çıkışların güvenliği, bakımı, temizliği tam mesaili bir iş konusu oldu. Bu da ayrıca bir yönetici ihtiyacı ortaya çıkardı. Bu ihtiyacı kat mülkiyeti kanunları, icra hukuku, yönetmelikleri kapsamında sizin için şeffaf bir bakış açısıyla biz yapıyoruz.

Binaların ortak alanlarda neler bulunur,

Binaların ortak alanları denilince ister apartman daireleri olsun, ister siteler, isterse iş merkezleri genellikle ortak alanlar aynıdır. İş merkezleri, iş hanları gibi çoklu iş yerlerinin bulunduğu binaların ortak alanlarında,

Merdivenler,

Merdivenlerin otomatik aydınlatmaları,

Sığınaklar,

Garajlar,

Kiler, depo alanları

Bahçeler,

Yangın merdivenleri,

Binanın dış cephesi,

Bina girişinde bulunan otomatik giriş kapısı

Bina ve sitelerin girişinde bulunan güvenlik kabinleri

Bahçe duvar ve çitleri,

Bahçede bulunan ağaç ve çiçekler,

Binanın elektrik ve su sayaçları,

Havalandırma sistemleri,

Bunlar ortak alanlardır. Tüm bu alanların temizlik ve bakımı için elektrik aboneliği, su aboneliği bulunur. Bu aboneliklerin faturalarının ödenmesi gerekir. Bozulan eskiyen aletlerin yeniden alınması, yüzey alanlarının zaman zaman yeniden yapılandırılması gerekir. Bu işlerin masrafları toplanan aidatlarla karşılanır. Aidatlar düzenli olarak toplanamadığında bu işlerde aksama olur ve aidatını ödeyenlere haksızlık olduğu gibi alanlar bakımsız ve verimsiz bir hale gelir. Bu sorunların ortaya çıkmaması için gerekli tüm çalışmaları sizin adınıza biz yapıyoruz.

Ankara Valda Bina Yönetim

Ankara Valda Bina Yönetim firması olarak ortak alanların huzurunu sağlayan çalışmalarımızla yanınızdayız. Bina ve apartman yönetimi konusunda 10 yıldır profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Son iki yıldır bina yönetimi, iş merkezi yönetimi, site yönetimi konusunda ekip olarak çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizle apartmanlarınızda ve sitelerde, temizlik işleri, güvenlik hizmetleri, peyzaj ve çevre düzenleme, hijyen, ortak alanların aydınlanması konularındaki problemlerinizi çözüyoruz.

Toplanmayan aidatlarınızı topluyor, yatırılması gereken yerlere yatırıyor, bina temizliği ve hijyenini sizin için yapıyoruz. Ortak alanlardaki işlerin aksaması komşuluk ilişkilerini yıpratıyor, yönetici ve bina sakinleri arasında tartışmalara ve huzursuzluklara sebep olabiliyor. Bunu sizin yerinize şeffaf bir çalışma usulüyle biz yapıyoruz. Aidatları gününde topluyor, gününde temizlik işlerini yaptırıyor, bozulan veya eksilen ortam aydınlatmalarının bakımını yapıyor, site güvenliği için gerekli elemanı temin ediyoruz.

Tüm bu işler düzenli olarak yapıldığı için komşularınızla huzurlu bir şekilde yaşıyor, evinizde de huzurunuzu kaçırmıyorsunuz. Profesyonel yönetim hem ev hemde iş merkezlerinde huzurun anahtarıdır. Ankara’da profesyonel bina yönetim işlerinizi bize bırakın rahat edin.

GSM: 0 530 776 91 22

Telefonla aramak için burayı tıklayın. 

İletişim sayfamıza gitmek için burayı tıklayın.

Facebook sayfamıza gitmek için burayı tıklayın.